Бойові вертольоти Московії знову помічені в безпосередній близькості від українського кордону — «грає м’язами»

Збройні сили ворога вранці в п’ятницю, 2 квітня, влаштували нову провокацію біля українського кордону. Бойові вертольоти ВКС рф наблизилися до території України в районі Ростовської області.

Жителі прикордонних районів масово публікують в Мережі кадри активності військової авіації «ерефії», передає Д-НК. На одному з відео 12 бойових вертольотів групами літають прямо біля пункту пропуску на україно-російському кордоні. У ролику видно загороджувальна стіна між територіями України та мордором. За попередніми даними, до провокації Московія залучила ударні вертольоти «Мі-28 Нічний мисливець», а також розвідувально-ударні вертольоти «Ка-52 Алігатор».

Така активність військової авіації супроводжується значним нарощуванням військ рф поряд з українським кордоном. Сотні одиниць бойової техніки і живої сили Кремль стягує безпосередньо до кордонів України. Важливо відзначити, що в середині березня військовий вертоліт Московії вторгся на українську територію в Сумській області. Він на 50 метрів проник всередину України, після чого повернувся назад. Цей інцидент зафіксували українські прикордонники.