офіс президента«Бунт» під Офісом президента — це останній дзвіночок для влади України, вважає Борислав Береза

«Бунт» прихильників Сергія Стерненко під Офісом президента в Києві 20 березня — це передвісник нового Майдану. Таку думку висловив на своїй сторінці в Facebook політик, колишній депутат Верховної Ради Борислав Береза, передає Д-НК.

На думку Берези, «повстання» на Банковій було відповіддю на «судове свавілля» в Україні. «Мирні протести не досягли мети. Тому ми побачили, що тактика протестуючих змінилася … Протести перейшли в активну, але не в масову фазу. Поки що», — висловив думку політик.

Він вважає, що вандалізм в ході акції відбувся через відсутність реакції влади на болючі для суспільства проблеми. Береза ​​впевнений, що через «бунт» на Банковій почалися панічні настрої, так як там не очікували настільки різкої ескалації. «Ця історія на деякий час виштовхне Зеленського з теплої ванни … Може, це все замотивує його позбутися оточення, яке веде до катастрофи його і всю країну», — написав колишній депутат.

Береза ​​висловив надію, що протести не переростуть в серйозні зіткнення. Однак якщо влада буде мовчати, такий сценарій можливий, вважає він. «Завтра ганчірочками і хімією відмиють ОП. Але ефект залишиться, і, може, щось зміниться в світосприйнятті президента … Зараз у нього з’явився шанс запустити судову реформу … Тому що в іншому випадку буде те саме ла ** но, але з новою назвою «, — заявив Береза.

Він сподівається, що влада не доведе країну до нового Майдану, так як це може розірвати Україну. «Часу мало», — попередив екс-депутат.