Арестович про безпрецедентну операцію України і НАТОНапередодні військових навчань російської армії «Кавказ — 2020» Україна спільно з НАТО почала безпрецедентну операцію з залякування бензоколонки

Військовий експерт Олексій Арестович розкрив подробиці

спільної військової операції України і НАТО, яка дуже не подобається Кремлю. «Зараз відбувається безпрецедентна в історії України, я навіть не пам’ятаю в історії НАТО, спільна операція з залякування ерефії.

Московія проводить навчання «Кавказ — 2020». «Кавказ — 2008»- атака на Грузію, «Кавказ — 2012″- фактично операція по Криму, тому що вони все відпрацювали.

Зараз це офіційна позиція ГУР Мінооброни України, що на цих навчаннях розробляється повномасштабне вторгнення в Україну. Це червона зона військової небезпеки і для цього ми з НАТО вперше проводимо спільну операцію. Подивіться на масштаб сил і засобів», — розповів Арестович.

Він нагадав про появу стратегічних бомбардувальників біля берегів Криму і імітаційних ударах по військових об’єктах на тимчасово окупованому півострові. «Супутникове угрупування переорієнтована, кілька НАТОвських кораблів, батальйон американських десантників, з 4 вересня винищувачі-бомбардувальники Великобританії патрулюють повітряний простір над Одесою і Миколаєвом. Це безпрецедентно. Ми показуємо: не лізьте, буде боляче. Цю зони ми захистили», — уточнив експерт.

За словами Арестович, всупереч провокаціям Кремля, ця співпраця є союзницькою допомогою, партнерством, а не зовнішнім управлінням.