Альфа-Банк УкраїнаКартка буде доступною новим та наявним клієнтам Альфа-Банку Україна

Програма з виплатою тисячі гривень на картку розпочнеться 19 грудня та триватиме протягом усього наступного року, повідомляє ДНК, з посиланням на пресслужбу банку.

Нагадаємо, що державна програма підтримки для вакцинованих є ініційована Президентом України та спрямована на підтримку людини та бізнесу, яким доводиться нелегко за часів світової пандемії.

Альфа-Банк підтримав державну ініціативу та в межах своєї постійної взаємодії з Міністерством цифрової трансформації України запустив можливість тут і зараз оформити цифрову картку, на яку протягом 10 днів після подання заяви і надійдуть кошти.

Як це зробити у кілька простих дій:

  1. Не клієнтам банку, а також клієнтам, які ще не користуються цифровим банком Sense SuperApp, слід встановити додаток на смартфон, пройти ідентифікацію та активувати картку.
  2. А клієнтам банку, в яких Sense вже є, просто оновити додаток. У розділі «Швидкі дії та функції» потрібно вибрати та оформити картку єПідтримка.
  3. Після оформлення картки в Sense для нарахування грошей необхідно вибрати рахунок картки в Дії та подати заяву на отримання допомоги, тільки-но така можливість стане доступною.

Нарахування коштів відбуватиметься з 19 грудня протягом 10 днів після подання заяви. Нові клієнти, крім 1000 грн від держави, отримають на свій рахунок Cash’U додаткові 100 грн бонусами від Альфа-Банку.

Нагадаємо, гроші можна витратити на одну із визначених державою категорій:

  • заняття спортом (абонемент до спортзалу чи фітнес-клубу),
  • книги,
  • квитки до кінотеатру,
  • театру або музею,
  • подорожі Україною — а це понад 6000 різних підприємств.

Гроші можна використати на один або декілька товарів у межах вибраної категорії протягом 4-х місяців з дня надходження на рахунок. Важливо пам’ятати: — щоб отримати гроші, потрібно на момент оформлення картки уже пройти повний курс вакцинації, тобто мати дві дози вакцини (або одну дозу однокомпонентної Johnson&Johnson), схваленої ВООЗ, і зелений сертифікат у застосунку Дія; — картку для виплат єПідтримка не можна буде поповнювати, переказувати з і на неї кошти та оплачувати нею інші категорії товарів, окрім визначених державною програмою.

Клієнти, що раніше не користувалися продуктами Альфа-Банку, після оформлення картки за програмою єПідтримка зможуть і надалі користуватись Sense SuperApp та оформлювати інші продукти всередині цифрового банку.