Спортивні здобутки юних дрогобичан: тенісисти громади виступили на Чемпіонаті України U14

З 15 по 21 червня у Києві відбувся Чемпіонат України з тенісу серед спортсменів вікової категорії U14. Як повідомляє ДНК з посиланням на ДМР, Дрогобич на всеукраїнських змаганнях гідно представили вихованці ДЮСШ імені Івана Боберського та місцевого тенісного клубу – Павло Лучків, Жанна Ус та Лев Маєвський.

Гідний результат продемонстрував Павло Лучків, який став бронзовим призером чемпіонату в парному розряді. Разом із Дмитром Коломійцем із Києва спортсмен виборов третє місце на престижних всеукраїнських змаганнях. В одиночному розряді Павло дійшов до стадії 1/8 фіналу, де поступився Ярославу Волкову.

Жанна Ус у парному розряді виступала разом із Вікторією Пінтовою з Києва. Тенісистки дійшли до чвертьфіналу змагань. В одиночному розряді спортсменка завершила виступ на стадії 1/16 фіналу.

Вагомий результат здобув і Лев Маєвський. У змішаному розряді разом із Франческою Губкою зі Львова спортсмен дійшов до стадії 1/8 фіналу, провівши низку напружених поєдинків. В одиночному розряді Лев поступився Арсенію Пінчуку, який згодом став чемпіоном турніру.

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений DroBro (@drobro7_24)

Пишаємося досягненнями наших спортсменів та бажаємо їм нових перемог на всеукраїнських і міжнародних турнірах.

ШВИДШЕ В FACEBOOK