візит в ЛатвіїВізит відбувається у межах партнерської співпраці українського Дрогобича та литовського міста Смілтене

У складі групи перебувають діти воїнів-учасників ООС (АТО),

а також представники Дитячого парламенту Дрогобича, який функціонує при Дрогобицькому міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ДМР, передає ДНК.

Візит відбувається у межах партнерської співпраці українського Дрогобича та литовського міста Смілтене. Напередодні литовські партнери офіційно запросили українську делегацію до Смілтене.

візит в Латвії

У межах візиту у п`ятницю, 5 липня, юні дрогобичани відвідали Посольство України у Латвії.

Привітав українських дітей на литовській землі Посол України в Латвії Олександр Міщенко, який розповів про Латвію як дружню країну, яка в тяжкий час пов’язаний з російською агресією підтримує територіальну цілісність України. Окрім цього, Олександр Міщенко повідомив юним українцям про цікаві факти своєї дипломатичної служби в інших країнах світу: Туреччині, Австралії, Азербайджані.

візит в Латвії

Зокрема, про дитячий парламент та щодо вражень від Латвії детально розповіла Віце-президент дитячого парламенту Анастасія Костюніна. Крім того, юна парламентарка виступила з пропозицією щодо підтримки Посольством проектів дитячого парламенту в межах міжнародної співпраці.

За інформацією Embassy of Ukraine in the Republic of Latvia