У Дрогобичі та в межах територіальної громади щоденно несе службу комендантський патруль, який моніторить ситуацію на дотримання мешканцями правил воєнного стану, в тому числі й комендантської години.

Патрулем за останні два тижні на Дрогобиччині перевірено 238 осіб, серед яких виявлено 17 порушників комендантської години, в тому числі 12 людей із внутрішньо переміщених осіб. Окрім того, працівниками поліції встановлено, що серед порушників комендантської години кілька нетверезих осіб – таких виявили 4. Двоє із них водії, інформує ДНК.

В результаті перевірок у відділок поліції доставлено 17 осіб, які не дотримувалися правил комендантської години у воєнний час та нехтували правилами безпеки. 12 особам вручили повістки. Також було затримало 13 неповнолітніх осіб, які гуляли в недозволений час доби, з ними провели роз’яснювальні бесіди.

Додамо, комендантська година передбачає заборону перебування людей у визначений час на вулицях та в інших громадських місцях. Виключення діють лише для осіб зі спеціальними перепустками чи посвідченнями. На Дрогобиччині, як і у Львівській області загалом, час комендантської години встановлений з 23:00 до 6:00 ранку.