2018Статку значного, і здоровя міцного, розуміння з близькими, безтурботних днів, миру наснаги та добра і поваги і побільше приємних теплих днів

Шановні читачі «ДНК«! Колектив і редакція вітає вас з наступаючим Новим роком!

Відходить у історію непростий 2017 рік. Він був насичений подіями і, на щастя, не всі з них були неприємними. Україна продовжує вести боротьбу з окупантами, що вторглися на наші землі.

Протягом року ми намагалися розміщувати на сторінках нашого видання лише правдиві новини та об’єктивну оцінку подій. Весь рік ми разом з вами долали труднощі, удосконалювалися, розвивалися, вчилися чомусь новому, прислухаючись до ваших прохань і побажань.

Зараз «ДНК» вже 2 роки і 9 місяців для ЗМІ це вже досить великий вік. На лінії розмежування і раніше гинуть захисники нашої Батьківщини. Вороги України не залишають підступних планів, спрямованих на знищення нашої держави. Але український народ довів, що є єдиним цілим і здатний витримати будь-які випробування. У році, що минає, крім важких і трагічних подій, у нас були і позитивні моменти. І ми раді, що одними з перших повідомляли вам ці гарні новини.

Україна отримала безвізовий режим з Європою, ми уклали нові договори про співпрацю, виграли кілька судів у московських агресорів, успішно провели пісенний конкурс «Євробачення», а також багато інших культурних та розважальних заходи, запросивши на них гостей з інших країн. Наші спортсмени (Еліна Світоліна, Ольга Харлан, Олександр Усик, Василь Ломаченко, Ганна Різатдінова і багато інших) продовжують радувати яскравими перемогами, представляючи Україну на міжнародній арені.

На Донбасі триває війна. Проте, офіційний Київ продовжує добиватися справедливості дипломатичним шляхом. Варто відзначити, що в цьому напрямку в 2017 році також спостерігалися позитивні зрушення: «хлібне» перемир’я, ремонт моста в Станиці Луганській, оснащення КПП з перспективою відкриття нових пунктів пропуску. І, звичайно ж, обмін полоненими, що пройшов акурат перед Новим роком. Україна змогла визволити з ворожого полону кілька десятків своїх патріотів. Сподіваємося, наступного року наша країна доб’ється звільнення інших заручників як на Донбасі, так і на території держави-агресора. Всупереч ворожим заявами ще в 2014 році, що Україна нібито перестане існувати як держава, наш народ довів свою єдність, і цю країну ніхто не зітре з політичної карти світу.

Весь наш колектив, до якого входять не тільки журналісти, а й інші працівники, які виконують не менш важливі функції, в ці передсвяткові дні сповнений оптимізму. Ми, як і всі наші читачі, чекаємо перемоги нашої країни, України, над усіма ворогами. Бажаємо читачам в новому 2018 році більше хороших новин, бути сильними навіть у найважчих ситуаціях! Ми продовжуємо працювати для вас.

З наступаючим Новим 2018 роком, дорогі Дрогобичани та жителі інших регіонів нашої Неньки! Слава Україні! Героям слава!

Колектив інтернет-видання «ДНК»