квартири у Дрогобичі  

Дрогобиччина — новини краю

Інформаційний портал Дрогобицького району

Робота водієм: особливості професії

Кожна професія має свою специфіку організації роботи. У водіїв вона пов’язана з нервово-емоційним навантаженням. Робоче місце працівника — кабіна транспортного засобу, а робоча зона — дорога, АЗС, АТП і т. д. Від них часто залежить виконання плану перевезень, тому важливо правильно організувати роботу.

Вимоги до кандидата та умови праці

Діяльність працівника в основному відбувається поза межами підприємства, тому її результати значною мірою залежать від ініціативи самого робітника. Для цієї професії підійдуть витривалі люди зі стійким психічним здоров’ям. У претендента на посаду повинні бути добре розвинуті окомір, здатність до концентрації та розподілу уваги, просторова уява, образне мислення.

Робота водієм

Робота водієм має ряд особливостей:

  1. На результати праці впливають зовнішні чинники: стан доріг, кліматичні умови, інтенсивність руху транспорту вздовж маршруту і т. п. Через ці фактори можливі зміни в обсягах виконаних завдань.
  2. Водій часто працює по 10–12 годин за одну зміну. Час обідньої перерви суворо не регламентований.
  3. В виконання посадових обов’язків може входити робота вантажника.
  4. Водій повинен слідкувати за технічним станом автомобіля.
  5. Працівник, пересуваючись по місту чи його околицях, має змогу відвідувати цікаві місця, спілкуватися з різними людьми.
  6. Для влаштування на таку роботу не обов’язково мати вищу освіту. Періодично водій повинен підтверджувати свою кваліфікацію.

Робота водієм

Професія не передбачає можливості кар’єрного росту, втім хороші водії з досвідом високо ціняться на ринку праці та отримують гідну винагороду за свою кваліфікацію.

Пошук роботи

До керування транспортними засобами допускаються особи, які мають посвідчення водія відповідної категорії та досягли 18-річного віку. Особливих вимог до претендентів на посаду роботодавці не висувають. Найважливішими критеріями при відборі часто стають такі фактори, як досвід роботи та стан здоров’я. Тому потенційному працівнику необхідно мати довідку із медичного закладу. Кандидат на вакантну посаду повинен знати правила дорожнього руху, будову автомобіля і розуміти принцип його роботи.

Пошук роботи часто пов’язаний з різними труднощами. Проте у людей, які бажають стати водієм і володіють для цього всіма відповідними навичками, не повинно їх виникнути. Сьогодні майже кожне підприємство потребує кваліфікованих працівників на таку посаду. Вони потрібні у великих компаніях, в таксопарку, депо. Можна також працювати особистим водієм. Пошук роботи на jobs.ua, який пропонує численні пропозиції, дозволить за відносно короткий період вигідно працевлаштуватись.

      Ви володієте цікавішою інформацією на тему, радо розмістимо її на ресурсі,
наша скринька: 2drogobych@gmail.com
Обов'язкові для заповнення - лише поле "Ім'я"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.