квартири у Дрогобичі  

Дрогобиччина — новини краю

Інформаційний портал Дрогобицького району

Природоохоронні зони України

Наша країна багата на мальовничі пейзажі, унікальні ландшафти і багатий тваринний світ. Природоохоронні заповідники і біопарки — один із способів зберегти природно-чистими природу України, а також захистити життя тварин і рослин, що знаходяться на тих територіях. На сьогоднішній день таких охоронних зон існує близько 20, кожна з яких приваблива по-своєму: унікальні рослини, ландшафти, а на території деяких з них можна побачити диких тварин.

Асканія-Нова

Асканія-Нова

Заповідний степ і унікальний біосферний заповідник знаходиться на півдні Херсонської області. Тисячі туристів щорічно приїжджають, щоб побачити його красу, масштаби (загальна площа 33 тисячі гектар), і звичайно ж, мешканців.

9 видів тварин, з 3 тисяч, які живуть на території парку, занесені в Червону книгу. У цьому куточку прекрасно уживаються тварини не тільки різних видів, а й з різних континентів і кліматичних поясів: зебри, верблюди, антилопи, лами, поні і коні, бізони та буйволи — список можна продовжувати дуже довго, а краще все побачити наочно.

Як дістатися: з Херсона до заповідника регулярно відправляються екскурсійні автобуси.

Острів Бірючий

Цей той випадок, коли приємне (відпочинок у моря) можна поєднати з корисним (відвідування унікальної заповідної зони — Бирючий острів). Ця частина суші насправді є продовженням Федотової коси, тому третина природного парку займає вода, а решту — суша. Незважаючи на те, що ґрунт тут переважно піщаний, весь заповідник — килим з різних степових трав з запаморочливим ароматом. Але найголовніше: тут в абсолютній свободі живуть кулани, муфлони, лані і десятки інших видів тварин і птахів. Подорожувати «дикуном» по заповіднику не найкраща ідея (парк під охороною), краще замовити в Генічеську екскурсію.

Доїхати до міста не складно: в літню пору щодня автобус Харків — Генічеськ https://www.birand.com.ua/avtobus-harkov-genichesk/ здійснює рейсі до Азовського моря.

Поліський заповідник

Цей природоохоронний комплекс вважається одним з найбагатших в Центральній Європі. І опинившись на місці, розумієш: це дійсно так. Величні ліси, непрохідна болотиста місцевість, вдосталь ягід і грибів. У Поліському заповіднику живуть лосі, лані, горностаї, єнотовидні собаки, в тому числі й небезпечні тварини: вовки, рисі, тому краще не відхилятися від маршруту і подорожувати тільки по туристичних стежках. Зупинитися можна на турбазі або у місцевих жителів в селі Селезівка.

Найзручніший маршрут для поїздки від Києва до села Сирниця, а після – Селезівка.

      Ви володієте цікавішою інформацією на тему, радо розмістимо її на ресурсі,
наша скринька: 2drogobych@gmail.com
Обов'язкові для заповнення - лише поле "Ім'я"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.