квартири у Дрогобичі  

Дрогобиччина — новини краю

Інформаційний портал Дрогобицького району

Розташування та кліматичні умови Трускавця

Курорт ТрускаввецьКурорт Трускавець розташований в мальовничій місцевості на північ від передгір’я Східних Карпат. Завдяки наявності м’яких осадових порід вони мають округлі або плоскі вершини і пологі схили. Пагорби, що оточують курорт покриті хвойними та листяними лісами. Джерела мінеральних вод знаходяться в балці розташованій між долинами гірських річок Вишниця і Воротище які перетинають Трускавець. Річки мілководні, запас води в них поповнюєтьсяя в основномум за рахунок атмосферних опадів і танення снігу в горах. У безпосередній близькості від міста немає промислових підприємствй що забруднюють повітря і природні води.
Клімат Трускавця помірно теплий, вологий. Середньорічна температура коливається в межах +6,5 — +8,8С. Мінімальна добова температура повітря припадає на ранкові години максимальна — на 14-16 годин дня. Найбільш теплі місяці — липень і серпеньс найбільш холодні — січень і лютий. В районі Трускавця наголошується знижений і досить нестійкий атмосферний тиск 700 — 735 мм рт. ст.ст що взагалі властиво передгір’ю Карпат. Цю Трускавець курортобставину слід мати на увазі людям, які мають проблеми з артеріальним тиском. Найбільш сприятливі метеорологічні умови складаються влітку і ранньою весною.
Зима в Трускавці, як правило, коротка і порівняно тепла, температура повітря рідко знижується до -20°С, товщина сніжного покриву не перевищує 0,2-0,4 м.
Весна затяжна, нерідкі сильні вітри до 20 — 30 м/с. У цей час відбувається інтенсивне танення снігу в горах, нерідкі паводки на струмках і річках.
Влітку температура іноді піднімається до 30 — 32°С, часто йдуть дощі. Ліси, що оточують курорт, багаті грибами, горіхамии ягодамии суницею, брусницею, ожиною, малиною.
Осінь достатньо суха і тепла; переважає безхмарна, ясна погода.

      Ви володієте цікавішою інформацією на тему, радо розмістимо її на ресурсі,
наша скринька: 2drogobych@gmail.com
Обов'язкові для заповнення - лише поле "Ім'я"

1 Коментар

  1. Красивые и лечебные места, особенно минеральные воды.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.