квартири у Дрогобичі  

Дрогобиччина — новини краю

Інформаційний портал Дрогобицького району

В Трускавець їдуть відпочивати з Туреччини, Бельгії, Канади, США…

Всі статті автора

санаторії ТрускавцяКурорт Трускавець хоча і повільно, але впевнено повертає собі статус міжнародного курорту

Якщо навесні 2014 року в зв’язку з початком військових дій в Криму і на Сході України курорт спорожнів (люди боялися їхати відпочивати в Україну), то з часом потенційні гості почали розуміти, що краще і дешевше відпочинку такого рівня якості навряд чи знайдеш. І вже влітку в Трускавець знову почали приїжджати не лише українці, але й гості з сусідніх країн.

Ситуація з курсом долара, що ще більше сприяє популярності Трускавця. Знижки в санаторіях зробили свою справу — на Новорічно-Різдвяні свята у Трускавці спостерігався справжній бум. Причому приїхали гості не лише з України, Азербайджану, Узбекистану, Білорусі, Польщі, але знову почали їхати росіяни.

— Нас тут приймають дуже добре, — каже Віра з Санкт-Петербурга. — Я їздила в Трускавець завжди, але в минулому році побоялася. А даремно! Бачу, що тут нічого не змінилося ставлення до людей з усіх країн доброзичливе, як і раніше. Ціни мене цілком влаштовують. Але головне — тут я не тільки відпочиваю, але і дійсно покращую своє здоров’я. Для хворих нирок кращого місця немає. І кращих ліків, ніж Нафтуся, також немає…

В Трускавець в грудні 2014 року дійсно приїхало багато громадян Російської Федерації, але їх кількість все одно менше в порівнянні з довоєнним періодом.

Приємно, що почали їхати до нас на відпочинок і люди з тих країн, які досі практично не фігурували в зведеннях статистики. Наприклад, в одному тільки готельно-курортному комплексі «Карпати» з 25 грудня 2014 р. до 20 січня 2015 р. відпочило і поправило своє здоров’я 2 гостей з Швеції, 7 із США, по 1 з Аргентини, Великобританії, Угорщини, Латвії, Канади, Греції, 4 з Туркменістану, 9 з Таджикистану, 19 з Узбекистану. Завітали у «Карпати» на зимові свята 34 білоруси, 63 азербайджанця, близько десятка поляків, 7 німців і троє грузинів. Як бачимо з наведених даних, «Карпати» цілком можна назвати інтернаціональною здравницею, адже тут вибирають собі відпочинок гості з різних країн Європи, Азії, Америки.

Особливо хочеться відзначити той факт, що значно зросла кількість відпочиваючих з Молдови. З’явилися і турки — цьому сприяє наявність авіарейсу зі Стамбула до Львова. А ось відсутність такого прямого сполучення з країнами Балтії негативно позначається на курорті.

Зимові свята на Україні тривають місяць (від середини грудня по 20 січня), закінчилися. Пік сезону пройшов, але все ж надія, що в Трускавець будуть їхати гості і в лютому, і в березні, залишається. Цьому сприяють і низькі ціни, і великий набір послуг, і гарантії безпеки. Якщо до цього додати відгуки самих відпочиваючих, які в абсолютній більшості рекомендують відпочинок на нашому курорті, то можна сказати, що Трускавець буде триматися на плаву.

Якщо ж Ви ще не вирішили, де відпочивати, то розгляньте пропозицію курорту Трускавець. Вибирайте Трускавець — не пошкодуєте! У Вас залишаться найкращі враження і спогади про відпочинок в цьому затишному куточку Галичини. Але головне — крім гарного відпочинку є шанс значно поправити власне здоров’я. Адже Трускавець — це ні багато ні мало, а «місто здоров’я»! Й сприяє зміцненню цього статусу наша знаменита «Нафтуся», аналогів якій немає в усьому світі.

      Ви володієте цікавішою інформацією на тему, радо розмістимо її на ресурсі,
наша скринька: 2drogobych@gmail.com
Обов'язкові для заповнення - лише поле "Ім'я"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.